| Brand | unbranded |
|---|---|
| MPN | 27-SHORELINE-285 |
| Type | Wall Decor |
| Product | Wall Decor |
| Color | Natural/Multi |
| Material | Wood |
| Item Height | 8.00in |
| Item Width | 1.25in |
| Item Length | 18.00in |
Check the listing for details. Houses In Small Driftwood Frame Wall Decor. Color: Natural/Multi, Condition: New. Listed at 96.00 USD. Take a trip to the sea with our Small Houses in a Driftwood Frame. This beautifully crafted wall art features a textured, weathered house design which exudes a welcoming and rustic charm. Measuring about 8 x 18 inches, it's a perfect piece to infuse your space with the cozy ambiance of a seaside cottage. Embrace coastal style with this unique and captivating item –