| Country of Origin | China |
|---|---|
| Brand | Kate Spade |
| MPN | BRYLIE-RNL-52 |
| UPC | 716737828618 |
| Department | Women |
| Frame Color | Brown |
| Type | Eyeglasses |
| Frame Material | Acetate |
| Lens Socket Width | 52 mm |
| Bridge Width | 16 mm |
| Temple Length | 135 mm |
| Features | Rectangular |
| Model | Kate Spade Brylie |
| MSRP | $225 |
Check the listing for details. Kate Spade Women's Rectangular 52mm Eyeglasses Frames Havana Pattern BRYLIE-RNL. Condition: New with tags, Made in China. Listed at 39.99 USD. Model: Kate Spade Brylie. Kate Spade BRYLIE-RNL-52 Features Type: Eyeglasses. Features : Rectangular. If there are any uncertainties, we encourage you to reach out for further clarification. Temple Length: 135 mm.