| Package Dimensions LxWxH | 15.35x15.12x12.6 Inches |
|---|---|
| ISBN | 0611247355985 |
| Size | K-Cup |
| Weight | 9.8 Pounds |
| UPC | 0611247355985 |
| Power Source | Wall Plug-in |
| Coffee Type | Capsule |
| Color | Black |
| MPN | K50 |
| Control Panel | Analog |
| Item Depth | 12.01 in |
| Bean/Coffee Capacity | 10 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | Coffee Maker |
| Item Height | 14.32 in |
| Voltage | 120 V |
| Model | Keurig K-Classic |
| Features | Removable Drip Tray, Auto Shut-off, Removable Water Tank, Built-in Grinder |
| Item Width | 14.79 in |
| Power | 1500 W |
Check the listing for details. Keurig K-Classic Coffee Maker K-Cup Pod Single Serve Programmable 6 to 10 oz.. Color: Black, Condition: New. Listed at 115.00 USD.