| Brand | Keurig |
|---|---|
| Type | Single Serve Coffee Maker |
| Coffee Type | Pod |
| Item Height | 12.2 in |
| Color | White |
| Model | K-Supreme SMART |
| Item Depth | 12 in |
| Item Width | 7.9 in |
Check the listing for details. Keurig K-Supreme SMART Single Serve Coffee Maker - (White). Color: White, Condition: Open box. Listed at 104.99 USD.