| Coffee Type | Pod |
|---|---|
| Color | Black |
| Material | Plastic |
| Item Depth | 2.7 in |
| Bean/Coffee Capacity | 8 oz |
| Brand | Keurig |
| Type | Pod Coffee Machine |
| Item Height | 4.3 in |
| Model | K920 |
| Type of Coffee Made | Cappuccino, Espresso, Espresso Macchiato, Hot Milk, Latte Macchiato, Mocha |
| Item Width | unknown |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Keurig K50 Coffee Maker K Cup Pod Holder Replacement Part. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 7.00 USD.