| MPN | 10Y29A |
|---|---|
| Tipo | Blocco / controllo di accesso |
| Marca | Kidde |
| Modello | 10Y29A |
| Voltaggio | 220-240V |
| Connettività | Vedi descrizione / See description |
| Articoli inclusi | 1 |
| Paese di origine | Taiwan |
| Marca compatibile | Kidde |
| EAN | 0047871102518 |
Check the listing for details. Kidde 10Y29A smoke detector. Condition: New. Listed at 43.36 USD. Except in the evening and on weekends, we usually respond within a few hours, often even minutes. TECHNICAL SPECIFICATIONS.