| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Brand | Unbranded |
| Book Title | Mexican Spanish, Dictionary Phrasebook (A Rough Guide Phrasebook) |
| MPN | Does not apply |
| Item Length | 5.7in |
| Item Height | 0.6in |
| Item Width | 4.2in |
| Author | Lexus |
| Publication Name | Rough Guide to Mexican Spanish |
| Format | Trade Paperback |
| Language | Eng,Spa |
| Publisher | Dorling Kindersley Publishing, Incorporated |
| Publication Year | 2000 |
| Series | Rough Guides Phrase Bks. |
| Type | Language Course |
| Item Weight | 5.5 Oz |
| Number of Pages | 272 Pages |
Check the listing for details. Mexican Spanish, Dictionary Phrasebook (A Rough Guide Phrasebook) - GOOD. Condition: Good. Listed at 6.01 USD. Mexican Spanish, Dictionary Phrasebook (A Rough Guide Phrasebook) - GOOD Product Id:1858286093 Condition:USED_GOOD Notes:Item in good condition. Textbooks may not include supplemental items i.e. CDs, access codes etc...