| Shape | Novelty |
|---|---|
| Power Source | Electric |
| Color | Black |
| Item Depth | 2 in |
| Brand | Disney |
| Type | Standard Waffle Maker |
| Capacity | 1 |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Voltage | 120 V |
| Model | Disney Mickey Mouse |
| Features | Non-Stick |
| Components Included | Non-Stick Pan |
| Item Width | 1-15 in |
| Power | 100 W |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Mickey Mouse Waffle Maker. Disney.. Color: Black, Condition: Used, Made in China. Listed at 20.00 USD. Fun Disney Mickey Mouse waffle maker. Makes cute Mickey shaped waffles. Has a chrome-like lid with the Mickey face design.