| License Category | Standard |
|---|---|
| Minimum RAM | 2 GB |
| For Operating Systems | Windows |
| Brand | Microsoft |
| Type | Database Management Systems |
| Format | DVD |
| Unit Type | Unit |
| Language | Multilingual |
| Minimum Hard Drive Space | 20 GB |
| Model | 2022 Standard Edition |
| Minimum Processor Speed | 1.5 GHz |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Unit Quantity | 1 |
| Number of Devices | 1 |
Check the listing for details. Microsoft SQL Server 2022 Standard Edition, 24 Core License. Condition: Brand New. Listed at 349.99 USD.