| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Series | Microsoft Surface |
| Type | Tablet/Laptop Convertible |
| Screen Size | 11 in |
| Color | Black |
| RAM Size | 8 GB |
| Model | Surface |
| Features | Colour Screen, Touchscreen |
| Operating System | Windows |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Storage Capacity | 256 GB |
Check the listing for details. Microsoft Surface Black Tablet/Laptop Convertible Windows Touchscreen. Color: Black, Condition: Used. Listed at 125.00 USD. Microsoft Surface Black Tablet/Laptop Convertible Windows Touchscreen