| License Category | License and Media |
|---|---|
| Minimum RAM | 512 MB,2 GB |
| MPN | RJSV25SJ16H50CDVD |
| For Operating Systems | Microsoft Windows 10 64-bit, Windows, Microsoft Windows Server 2025 |
| Item Length | 7.4 in |
| Brand | Unbranded |
| Type | Operating System |
| Format | DVD |
| Unit Type | Unit |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 32 GB |
| Item Height | 0.1 in |
| Model | Datacenter 2025 |
| Minimum Processor Speed | 1.5 GHz |
| Country/Region of Manufacture | United States |
| Number of Devices | 1 |
| Item Width | 5.4 in |
Check the listing for details. Server 2025 Datacenter 64Bit 16 Core 50 CALs DVD + Key Sealed. Condition: Brand New. Listed at 188.99 USD. Microsoft Windows Server 2025 Datacenter 64-Bit | 16 Core | 50 CALs | DVD + Key | Sealed. · Edition: Datacenter 2025. Sealed Microsoft Windows Server 2025 Datacenter DVD. Key Features · Network: Ethernet adapter for connectivity.