| Brand | Microsoft |
|---|---|
| Type | Operating System |
| Format | DVD |
| Language | English |
| Minimum Hard Drive Space | 60 GB |
| License Category | Commercial |
| Minimum RAM | 4 GB |
| Minimum Processor Speed | 2 GHz |
| MPN | T75-02411 |
| For Operating Systems | Windows |
Check the listing for details. Microsoft Windows Small Business Server 2008 Standard 75 PCs or Less. Condition: Brand New. Listed at 99.88 USD. Microsoft Windows Small Business Server 2008 Standard 75 PCs or Less. Condition is Brand New. Shipped with USPS Ground Advantage.