| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6128-WHI |
| Color | White |
| Type | Headboards |
| Item Height | 25.5 in |
| Item Length | 3.5 in |
| Item Width | 56.5 in |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Material | Performance Velvet |
| Size | Full |
| UPC | 889654154105 |
Check the listing for details. Modway Annabel Diamond Tufted Performance Velvet Full Headboard in White. Color: White, Condition: New. Listed at 113.79 USD. One - Annabel Full Diamond Tufted Headboard. Features: Luxurious Full Headboard. Floor to Top of Headboard: 48.5 - 56"H. Floor to Bottom of Headboard: 23 - 30.5"H. Bottom to Top of Headboard: 25.5"H. Elegant Diamond Tufted Buttons.