| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6129-GRY |
| Color | Gray |
| Type | Headboards |
| Item Height | 25.5 in |
| Item Length | 3.5 in |
| Item Width | 62 in |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Material | Performance Velvet |
| Size | Queen |
| UPC | 889654154112 |
Check the listing for details. Modway Annabel Diamond Tufted Performance Velvet Queen Headboard in Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 134.50 USD. One - Annabel Queen Diamond Tufted Headboard. Features: Luxurious Modern Queen Headboard. Floor to Top of Headboard: 48.5 - 56"H. Floor to Bottom of Headboard: 23 - 30.5"H. Elegant Diamond Tufted Buttons.