| Country of Manufacture | Malaysia |
|---|---|
| Material | Fabric |
| Collection | Camille |
| Brand | Modway |
| Model | MOD-5407-BEI |
| MPN | MOD-5407-BEI |
| Color | Beige |
| Size | Queen Size |
| Type | Headboards |
| Style | Modern |
| Item Height | 49" |
| Item Width | 67" |
| Item Length | 3" |
| Category | Headboards |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Set Includes | Modway Camille Queen Upholstered Polyester Fabric Headboard in Be |
| Number of Items in Set | 1 |
| Compatible Mattress Size | Queen Size |
| Countertop Material | Fabric |
| Firmness | Fabric |
| Frame Material | Fabric |
| Department | Headboards |
| Compatible Brand | Modway |
| Product | Modway Camille Queen Upholstered Polyester Fabric Headboard in Be |
| Installation | Yes |
| UPC | 889654117117 |
Check the listing for details. Modway Camille Queen Upholstered Polyester Fabric Headboard in Beige. Color: Beige, Condition: New. Listed at 125.99 USD. Accentuate your décor with the refined Modway Camille Fabric Upholstered Queen Headboard. Instill grace with an exceptional headboard for queen beds perfect for traditional, contemporary and modern décors.