| Country of Manufacture | Malaysia |
|---|---|
| Material | Fabric |
| Collection | Jessamine |
| Brand | Modway |
| Model | MOD-5376-GRY |
| MPN | MOD-5376-GRY |
| Color | Gray |
| Size | Queen Size |
| Type | Headboards |
| Style | Modern |
| Item Height | 48" |
| Item Width | 58" |
| Item Length | 3" |
| Category | Headboards |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Set Includes | Modway Jessamine Full Upholstered Polyester Fabric Headboard in G |
| Number of Items in Set | 1 |
| Compatible Mattress Size | Queen Size |
| Countertop Material | Fabric |
| Firmness | Fabric |
| Frame Material | Fabric |
| Department | Headboards |
| Compatible Brand | Modway |
| Product | Modway Jessamine Full Upholstered Polyester Fabric Headboard in G |
| Installation | Yes |
| UPC | 889654042464 |
Check the listing for details. Modway Jessamine Full Upholstered Polyester Fabric Headboard in Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 107.99 USD. Adorn your bed of choice with the elegantly designed Modway Jessamine Linen Fabric Upholstered Full Headboard. Dense foam padding. Silver accent copper buttons. Finish: Gray.