| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-6198-GRY |
| Color | Gray |
| Type | Headboards |
| Item Height | 22.5 in |
| Item Length | 1.5 in |
| Item Width | 61 in |
| Material | rattan |
| Size | Queen |
| UPC | 889654163374 |
Check the listing for details. Modway Luana Cane Woven Rattan Queen Headboard in Gray. Color: Gray, Condition: New. Listed at 164.02 USD. Refresh your bedroom with customizable bedroom furniture. Assembly required. One - Luana Cane Queen Headboard. Woven Cane Rattan. Rubberwood and Rattan Construction. Features: Queen Wood Headboard. Floor to Top of Headboard: 41 - 51"H.