| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-7117-WAL |
| Color | Walnut |
| Type | Headboards |
| Item Height | 42.5 in |
| Item Length | 15.5 in |
| Item Width | 124 in |
| Material | Aluminum |
| Number of Items in Set | 6 |
| Set Includes | Two - Night Stand Two - Wall Mounted Headboard Two - Wall Mounted |
| Size | King |
| UPC | 889654280439 |
Check the listing for details. Modway Render Wall Mount King Headboard and Modern Nightstands in Walnut. Color: Walnut, Condition: New. Listed at 903.25 USD. Both the headboard and the 1-drawer nightstands mount directly to the wall at your desired height to create an eye-catching backdrop in the bedroom. Features: Headboard and Nightstands Set. Two - Wall Mounted Headboard.