| Brand | Moki |
|---|---|
| Collection | Not Specified |
| Color | Not Specified |
| Franchise | Not Specified |
| Grade | Not Specified |
| Item Height | 8.6 cm |
| Item Length | 21.9 cm |
| Item Weight | 0.63 kg |
| Item Width | 17.3 cm |
| Items Included | Not Specified |
| MPN | Not Specified |
| Material | Not Specified |
| Model | Not Specified |
| Size | Not Specied |
| Type | Not Specified |
Check the listing for details. Moki Exo Prime Bluetooth Headphone (Black). Color: Not Specified, Condition: New. Listed at 90.24 USD. Stay connected and entertained with these stylish and functional Bluetooth headphones. Stay connected and entertained with these stylish and functional Blue. Kids & Baby. Enjoy luxurious comfort and superior audio performance.