| Brand | NESCAFÉ |
|---|---|
| Type | Capsule Coffee Machine |
| Power Source | Electrical |
| Coffee Type | Capsule |
| Color | Wine Red |
| Item Height | 13 in |
| Model | Nescafe Dolce Gusto Piccolo |
| Type of Coffee Made | Cappuccino, Espresso, Espresso Macchiato |
| MPN | MD9744-PR |
| Item Depth | 9 in |
| Item Width | 7 in |
| Item Weight | 5.5lbs |
| Country of Origin | China |
Check the listing for details. Nescafe Dolce Gusto Piccolo Premium (Wine Red) Tested. Color: Wine Red, Condition: Used, Made in China. Listed at 59.00 USD. Nescafe Dolce Gusto Piccolo Premium (Wine Red) MD9744-PR Tested 333455. It has been tested and is working properly. Once we receive and inspect your item(s), we will credit your account. Masahiro Muto #6280.