| Bridge Width | 17 mm |
|---|---|
| Vintage | No |
| Brand | Dragon |
| Frame Color | Black |
| Department | Unisex Adults |
| Type | Eyeglasses |
| Model | DR132 |
| Style | Square |
| Theme | Designer |
| Frame Material | Metal, Plastic |
| Lens Socket Width | 53 mm |
| Temple Length | 145 mm |
Check the listing for details. NEW DRAGON DR132 SPENCER 002 BLACK AUTHENTIC EYEGLASSES 53-17. Condition: New without tags. Listed at 74.10 USD. AUTHENTIC RAY-BAN EYEGLASSES. 100% AUTHENTIC EYEWEAR. We commit to resolve any problems/issues faced.