| Type | Tablet |
|---|---|
| Screen Size | 10 in |
| Operating System | Android |
| Processor | Quad Core |
| Brand | prestige |
| RAM Size | 2 GB |
| Internet Connectivity | Wi-Fi |
| Storage Capacity | 128 GB |
Check the listing for details. New in box prestige 10in HD quad core android tablet. Condition: New. Listed at 99.00 USD. New in box prestige 10in HD quad core android tablet . Condition is New. Shipped with USPS Media Mail.