| Brand | CM COMPRESSOR |
|---|---|
| Type | Intercooler |
| Features | 100% Leak Tested, Durability Tested, No Drilling/Modification Needed |
| Placement on Vehicle | Engine Compartment |
| Manufacturer Part Number | CM2150 |
| OE/OEMPartNumber | 5104119AA, 9015010701 |
| Items Included | Intercooler |
| Performance Part | No |
| Vintage Part | No |
| Universal Fitment | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Core Height | 28 1/4" |
| Core Width | 10" |
| Core Thickness | 1 1/16" |
Check the listing for details. New Intercooler for Freightliner OE# 5104119AA. Condition: New. Listed at 278.99 USD.