| Brand | AMERICAN FORCE |
|---|---|
| Type | Intercooler |
| Features | 100% Leak Tested, Durability Tested, No Drilling/Modification Needed |
| Placement on Vehicle | Engine Compartment |
| Manufacturer Part Number | CM2386 |
| OE/OEMPartNumber | RE226367 |
| Items Included | Intercooler |
| Performance Part | No |
| Vintage Part | No |
| Universal Fitment | No |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Core Height | 21 1/4" |
| Core Width | 11 3/8" |
| Core Thickness | 4" |
| Inlet | 2 1/4" |
| Outlet | 2 1/4" |
Check the listing for details. New Intercooler for John Deere OE# RE226367. Condition: New. Listed at 1692.99 USD.