| Brand | LACOSTE |
|---|---|
| Frame Color | Blue |
| Pattern | SOLID |
| Department | Unisex Adults |
| Type | EYEGLASSES |
| Style | FULL RIM |
| Theme | Designer |
| Frame Material | Plastic, Metal |
| Bridge Width | 17 mm |
| Lens Socket Width | 49 mm |
| Country of Origin | France |
| Temple Length | 135 mm |
Check the listing for details. NEW LACOSTE L3633 467 CLEAR BLUE AUTHENTIC FRAMES EYEGLASSES 49-17. Condition: New without tags, Made in France. Listed at 67.15 USD. 49 mm 17 mm 135 mm. Eye Bridge Temple. We are committed to resolving any issue and ensuring a positive experience.