| Gender | Unisex |
|---|---|
| Bridge Width | 18 mm |
| Vintage | No |
| Brand | MODO |
| Frame Color | Black |
| Department | Unisex Adults |
| Type | Eyeglasses |
| Frame Material | Acetate, Metal, Plastic, Titanium |
| Personalized | No |
| Theme | Designer |
| Style | Half Rim |
| Features | Half Rim |
| Lens Color | Clear |
| Lens Socket Width | 54 mm |
| Country/Region of Manufacture | Japan |
| Temple Length | 145 mm |
Check the listing for details. NEW MODO MODEL 4235 BLK BLACK AUTHENTIC EYEGLASSES 54-18. Condition: New without tags. Listed at 71.20 USD. All oureye-wear is 100% authentic! your money back!