| Frame Material | Fabric |
|---|---|
| Collection | Brittany |
| Brand | DHP |
| Model | 2115329N |
| MPN | 2115329N |
| Color | Green |
| Type | Sleeper Sofas |
| Item Height | 32" |
| Item Width | 82" |
| Item Length | 34" |
| Category | Sleeper Sofas |
| Upholstery Fabric | Fabric |
| Set Includes | Novogratz Brittany Sleeper Sofa in Green |
| Number of Items in Set | 1 |
| Countertop Material | Fabric |
| Firmness | Fabric |
| Department | Sleeper Sofas |
| Compatible Brand | DHP |
| Product | Novogratz Brittany Sleeper Sofa in Green |
| Installation | Yes |
| UPC | 029986211538 |
Check the listing for details. Novogratz Brittany Sleeper Sofa in Green. Color: Green, Condition: New. Listed at 339.99 USD. Be embraced by the comfortable cushioning of the Novogratz Brittany linen futon. With its ribbed tufted cushioned back, the Novogratz Brittany Linen futon gives your body all the support you need to sit and relax for hours.