| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Features | 100% Leak Proof |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| MPN | NCCLX5A2 |
| Item Width | 5.75 in |
| Lid Type | Clear Locking Lid |
| Unit Type | Unit |
| Item Length | 7.48 in |
| Item Height | 2.60 in |
| Number of Items in Set | 10 |
| Material | Glass |
| Model | NCCLX5A2 |
| Shape | Rectangular |
| Unit Quantity | 1 |
| Brand | Nutrichef |
| Color | Green |
| Set Includes | (5) 30oz with lid |
| Capacity | 30 Oz |
| Type | Storage Container Set |
Check the listing for details. NutriChef 10-Pcs Superior Glass Food Storage Containers Set- Stackable Design. Color: Green, Condition: New. Listed at 38.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.