| Brand | NuWave |
|---|---|
| Type | Convection Oven |
| Item Height | 16 in |
| Model | Pro Plus 20631 W |
| MPN | 20631 W |
| Item Depth | 13.5 in |
| Number of Items | 1 |
| Item Weight | 10.05 lbs |
| Item Width | 16.2 in |
Check the listing for details. NuWave Pro Plus 20631 W Convection Oven. Condition: Open box. Listed at 30.00 USD. Great countertop oven, still in box, has not been opened.