| Brand | Icewear |
|---|---|
| Wine Bottle Capacity | 3 |
| Pattern | Solid/Plain |
| Type | Cooler Bag |
| Color | Beige and Pink w tassels |
| Item Height | 21 in |
| Theme | Beach & Tropical |
| Features | Shoulder Strap |
| Material | Burlap or straw |
| Can Capacity | 12 |
| Item Depth | 16 - 20 in |
| Item Width | 17 in |
Check the listing for details. Purse Cooler. Color: Beige and Pink w tassels, Condition: Used. Listed at 14.00 USD. Experience the beach vibe anywhere with the Icewear Purse Cooler.