| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Power Source | Batteries |
| Size | Regular Size |
| Indoor/Outdoor | Indoor/Outdoor |
| Measurement System | Decimal |
| MPN | PSGP310 |
| Attachment | Wristband |
| Item Length | 3.39 in |
| Department | Unisex Adults |
| Battery Life | Up to 2 Days |
| Unit Type | Unit |
| Measurement Provided | Stopwatch |
| Language | English |
| Display Size | 1.5 in |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Item Height | 2.95 in |
| Body Area | Hand |
| Features | Alarm |
| Sensors | GPS |
| Unit Quantity | 1 |
| Sport/Activity | Gym & Training |
| Item Width | 6.10 in |
| Display Resolution | 321 x 240 |
| Material | Plastic |
| Brand | Pyle |
| Type | GPS |
| Model | PSGP310 |
| Country/Region of Manufacture | Unknown |
| Item Weight | 0.73 lbs |
Check the listing for details. Pyle PSGP310 Multi-Function Digital LED Sports Training Watch w/ GPS Navigation. Condition: New. Listed at 56.99 USD. Store Home About Us Contact Us View Our Customer Feedback View All Items Frooition | No-js Template | eBay design, eBay store design, eBay shop design, eBay template design, eBay listing design (ver:froo_no_js) This listing is currently undergoing maintenance, we apologise for any inconvenience caused.