| Brand | Samsung |
|---|---|
| Type | Tablet |
| Screen Size | 9.7 in |
| Color | Black |
| Network | Unlocked |
| Model | T818A |
| Internet Connectivity | Wi-Fi + 4G |
| Storage Capacity | 32 GB |
Check the listing for details. SAMSUNG T818A TABLET BLACK GSM UNLOCKED EXCELLENT CONDITION. Color: Black, Condition: Used. Listed at 77.71 USD. YOU ARE PURCHASING 1 SAMSUNG T818A TABLET. This Tablet shows signs of minor use on housing and screen/LCD (minor scratches, scuffs, small dings, dents etc.) It is FULLY TESTED. We rate this devices a 8.5 out of 10.