| Return shipping will be paid by | Seller |
|---|---|
| All returns accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Refund will be given as | Money Back |
| Blade Material | 440 Stainless Steel |
| Blade Length | 2.50" |
| Color | White, Cream, & Black |
| Blade Edge | Straight Edge |
| Overall Length | 6.00" |
| MPN | SW-101OX |
| Handle Length | 3.50" |
| Brand | Steel Warrior |
| Blade Type | Drop Point |
| Type | Hunting Knife |
| Model | Coon Hunter |
| Tang Style | Full |
| Features | Sheath Included |
| Country/Region of Manufacture | China |
| Handle Material | Ox Horn |
Check the listing for details. STEEL WARRIOR COON HUNTER SW-101OX. Color: White, Cream, & Black, Condition: New other (see details). Listed at 21.00 USD. STEEL WARRIOR COON HUNTER SW-101OX6" Overall Full Tang Ox Horn Handle2 1/2" 440 Stainless Steel Drop Point BladeNickle Silver Bolsters, Brass Pins, & Nylon SheathOne flat fee for all orders regardless of quantity. Combine items into one order by adding to cart.Visit my store for more knives at: https://www.ebay.com/str/kalispellknifesales