| Return shipping will be paid by | Buyer |
|---|---|
| Returns Accepted | Returns Accepted |
| Item must be returned within | 30 Days |
| Shape | Cube |
| Personalised | No |
| Character | Xmas gift |
| Model | Party Decor |
| Colour | Clear |
| Custom Bundle | Yes |
| Item Height | 8cm |
| Item Depth | 8cm |
| Item Width | 8cm |
| Number of Holes | None |
| Material | PVC |
| Theme | Boxing |
| Type | Cake Box |
| Number in Pack | 50 |
| MPN | Does Not Apply |
| Item Length | 80mm |
| Occasion | Birthday |
| Brand | White |
| Item Diameter | 80mm |
| Bundle Description | 50 8*8*8cm pvc boxes + 50 7*7*2cm inserts |
Check the listing for details. 50 x 8cm Clear Plastic Cube PVC Box + White Cup Cake Insert Holder Birthday Gift. Condition: New. Listed at 38.82 USD. 50 x Cube Clear Plastic Bomboniere boxes 8cm x 8cm x 8cmInsert 2cm High 7x7cm wide Fill these elegant empty boxes with a subtle gift, almonds, chocolates or create your own personal gift to go inside. Customise each box with a ribbon of your choice or label each box and use as a table setting name. Also ideal for events or company's for client promotions. Each box comes flat packed and only take 20 seconds to slip together. Visit my ebay store for more ideas including a rose candle to go inside.