| Features | Rotating Tray, With Shelves, With Storage |
|---|---|
| Item Width | 36 in |
| Assembly Status | Fully Assembled |
| Item Length | 36 in |
| Item Height | 17 |
| Tabletop Material | Leather |
| Material | Wood |
| Shape | Round |
| Assembly Required | No |
| Finish | Antique |
| Additional Parts Required | No |
| Brand | Table |
| Antique | Yes |
| Original/Licensed Reproduction | Original |
| Room | Any Room |
| Indoor/Outdoor | Indoor |
| Item Diameter | 36 in |
| Type | Library Table |
Check the listing for details. Antique Leather Top Rotating Drum Table Very Good Condition. Condition: Used. Listed at 420.00 USD. Free local pickup from Marblehead, MA (Boston area).