| NETWORKS | FACTORY UNLOCKED |
|---|---|
| COLORS | Black |
| Processor | Hexa Core |
| Chipset Model | Apple A15 Bionic (5 NM) |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| SIM Card Slot | Dual SIM (SIM + eSIM) |
| Unit Type | Unit |
| Energy Star | A |
| Manufacturer Warranty | 1 Year |
| Network | AT&T, Boost Mobile, Cricket Wireless, Metro, Straight Talk, Tello US, Ting, T-Mobile, Total Wireless, TracFone, U.S. Cellular, Ultra Mobile, Unlocked, US Mobile, Verizon Unlocked, Verizon Wireless, Visible |
| Style | Bar |
| Features | Tap to Wake, Triple Rear Camera, Ultra Wide-Angle Camera |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Camera Resolution | 12.0 MP |
| Screen Size | 6.1 in |
| EC Range | A - G |
| Color | Multicolor |
| Memory Card Type | Built-In Memory |
| Model Number | A2482 |
| Cellular Band | GSM + CDMA |
| Brand | Apple |
| Model | Apple iPhone 13 |
| Connectivity | 5G, Bluetooth, NFC, USB Type-C, Wi-Fi, GPS, Glonass |
| Charger Included | Yes |
| Contract | Without Contract |
| Country of Origin | China |
| RAM | 4 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 13 128GB Unlocked FACTORY UNLOCKED - OPEN BOX. Color: Multicolor, Condition: Open box, Made in China. Listed at 286.48 USD. ONLY FACTORY UNOCKED WILL BE UNLOCKED! - Apple iPhone 13 -. What's included with your iPhone ?. "OPEN BOX " Condition. Not only do we provide tested, certified, and genuine Samsung devices. We?d be happy to verify compatibility with your carrier, help you make a selection, or provide any other information you're looking for.