| Color | Black |
|---|---|
| Brand | Apple |
| Processor | Hexa Core |
| Screen Size | 6.7 in |
| Network | AT&T, Verizon, T-Mobile, Sprint |
| Model | Apple iPhone 15 Plus |
| Operating System | iOS |
| Storage Capacity | 128 GB |
| Lock Status | Factory Unlocked |
| SIM Card Slot | eSIM |
| RAM | 6 GB |
Check the listing for details. Apple iPhone 15 Plus - 128GB - Fully Unlocked - EXCELLENT Condition. Color: Black, Condition: Excellent - Refurbished. Listed at 579.99 USD. This includes (White box) along with (LIGHTNING Cable and Wall Plug).