| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | MOD-7147-OAT |
| Color | Oatmeal |
| Type | Headboards |
| Item Height | 50.8 in |
| Item Length | 3.9 in |
| Item Width | 56.3 in |
| Upholstery Fabric | Polyester |
| Material | Fabric |
| Number of Items in Set | 1 |
| Size | Full |
| UPC | 889654285267 |
Check the listing for details. Modway Lindee Boucle Fabric Full Headboard in Oatmeal. Color: Oatmeal, Condition: New. Listed at 127.75 USD. The dense foam padding and pillow-style design grants a soft, cushioned backdrop for nightly reading or relaxing in bed. Assembly required. Boucle Fabric Upholstery. One - Full Headboard. Features: Pillow Style Headboard.