| Brand | Modway |
|---|---|
| MPN | EEI-6505-HLG |
| Color | Light Gray Fabric |
| Type | Sofas and Armchairs |
| Item Height | 30.5 in |
| Item Length | 31.5 in |
| Item Width | 59 in |
| Upholstery Fabric | Polyester |
| Frame Material | Fabric |
| Number of Items in Set | 1 |
| UPC | 889654275855 |
Check the listing for details. Modway Lyra Fabric Loveseat in Light Gray Fabric. Color: Light Gray Fabric, Condition: New. Listed at 462.75 USD. Includes non-marking feet. Assembly Required. Weight Capacity: 662 lbs. One - Loveseat. Dense Foam Padding. Features: Ergonomic Design for Comfort. Woven Heathered Fabric. Set Includes.